Facebook Pixel
IT

«Промприлад.Реновація» отримав 400 тис. грн від Netpeak Group і проєкту «Моє Місто»

Група IT-компаній Netpeak Group і акселератор «Моє Місто» підтримали Фундацію Промприладу, яка є частиною проєкту «Промприлад.Реновація», надавши 400 тис. грн.

Група українських IT-компаній Netpeak Group спільно з акселератором громадських проєктів «Моє Місто» запустили програму «Разом — більше». За два місяці вони вже надали фінансову підтримку в розмірі 400 тис. грн кожному з трьох фондів: «Землячки», «Госпітальєри» та БФ Сергія Притули.

«Промприлад.Реновація» — це інноваційний центр, локалізований на території ревіталізованого заводу «Промприлад» в Івано-Франківську. Його створено для перезавантаження, як майданчик для комунікації, поширення знань, співпраці державного сектору, громадськості та бізнесу. Проєкт працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти.

Quote«Ми обрали цю ініціативу, бо бачимо в ній великий потенціал для розвитку на території всієї України. Відкриття таких інноваційних центрів хоча б у кожному великому місті — це значний внесок у розвиток регіону та його населення», — говорить засновник групи компаній Netpeak Group Артем Бородатюк.

Допомогу спрямують на придбання пального для генераторів, щоб забезпечити можливість працювати командам, які вимушено релокувалися до Івано-Франківська від початку повномасштабної агресії. Частину коштів буде спрямовано на оновлення приміщення бомбосховища, щоб подбати про безпеку людей, які перебувають на території центру.

Quote«Для нас є цінним те, що український бізнес у непростий період підтримує локальні проєкти, які дають можливість українцям працювати», — коментує СЕО «Промприлад.Реновація» Юрій Филюк.

У часи війни Фундація Промприладу стала точкою опертя для людей, які хочуть і далі працювати й відбудовувати економіку України. У приміщеннях «Промприладу» зараз працюють понад 300 людей.

Netpeak Group і «Моє Місто» відкриті до підтримки соціальних ініціатив. Подати проєкт на акселератор і отримати ресурсну підтримку можна за посиланням.

«Моє Місто» — це частина Netpeak Group, акселератор громадських проєктів. За 7 років доброчинці зібрали понад 13,1 млн грн на реалізацію 146 успішних громадських проєктів зі сфер інклюзії, екології, урбаністики, культури, допомоги тваринам, мілітарі тощо, а спільнота нараховує вже 14,8 тис. користувачів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉