Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Притула показав, як «Байрактари», на які скинулися українці, нищать русню

Притула показав у роботі народні Байрактари. Фото: t.me/serhiyprytula

Притула показав у роботі народні Байрактари. Фото: t.me/serhiyprytula

Сергій Притула показав, як три безпілотники «Байрактар», на які влітку збирали кошти серед українців, нищать російських окупантів та їхню техніку.

На відео, оприлюдненому Притулою, видно роботу «Трясця», «Ковіньки» та «Халепи» — саме такі імена отримали безпілотники.

Quote«Трясця», «Ковінька» і «Халепа» луплять ворога аж друзки летять! Але Байрактар — це лише машина. А головний тут — український воїн, який керує ним та направляє», — йдеться в описі до відео.

Народні «Байрактари» нищать російських окупантів (відео)

Your browser doesn't support HTML5 video.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нагадаємо, Фонд Сергія Притули 22 червня 2022 року оголосив про початок збору коштів на закупівлю ударних БпЛА «Байрактар» для ЗСУ. Збір коштів тривав із 22 до 29 червня. Було зібрано гроші на три безпілотники. Однак турецька сторона вирішила на продавати безпілотники Україні, а передати їх безкоштовно. Гроші, які вдалося зібрати на «Байрактари», направили на купівлю супутника та доступу до баз даних, щоб українські військові могли краще оцінювати ситуацію на фронті.

Контекст. На початку війни турецькі безпілотники «Байрактар» досить сильно допомогли Україні протистояти російським окупантам. Вони допомогли нищити ворожу техніку та зупинили безліч російських військових колон.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини