Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ковінька, Халепа та Трясця стають на бойове чергування: «народні Байрактари» вже в Україні

Притула заявив, що «народні Байрактари» вже привезли в Україну. Фото: t.me/serhiyprytula

Притула заявив, що «народні Байрактари» вже привезли в Україну. Фото: t.me/serhiyprytula

В Україну привезли три «народні Байрактари», на купівлю яких було оголошено національний збір, й які згодом українській стороні надала безоплатно компанія Baykar. Про це у себе на Facebook повідомив Сергій Притула, який й оголосив збір на ці «Байрактари».

Quote«Хтось міг би сказати, що сьогодні у нашому гучному проекті поставлено крапку. Ми здійснили те, про що мріяли! Ми отримали те, чого так потребує наше Військо. Але насправді, все тільки починається… насамперед, для наших ворогів. І їм це не сподобається!
Quote«Народні Байрактари» стають на бойове чергування!» — зазначив Притула.

Разом з тим він висловив подяку усім, хто підтримав збір, своєму Фонду, який займався цим збором, ну й компанії Baykar.

Варто зазначити, що «народні Байрактари» мають незвичайний дизайн. Так, на кожен з них нанесено слова «Народний Байрактар» та орнамент вишивки, розробленого львівською майстринею. Також кожен з Байрактарів отримав імя — їх назвали Ковінька, Халепа та Трясця.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«За домовленістю з МО, відео роботи цих пташок будуть спеціально марковані у повідомленнях в соцмережах», — повідомив Притула й наголосив, що всі уже з нетерпінням чекають на ці відео.

Контекст. Благодійний фонд Сергія Притули придбав супутник за понад 600 млн грн, зібраних у межах проєкту «Народний Байрактар».

Коментарі

Всі новини