Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Задля перемоги України: «Повернись живим» оголосив про співпрацю з турецькою компанією Baykar

«Повернись живим» та Baykar підписали меморандум про співпрацю. Фото: savelife.in.ua

«Повернись живим» та Baykar підписали меморандум про співпрацю. Фото: savelife.in.ua

Фонд допомоги армії «Повернись живим» підписав меморандум про подальше партнерство з турецькою компанією Baykar.

Угоду підписали у середу, 3 серпня, директори організацій Тарас Чмут і Халук Байрактар.

За словами Тараса Чмута, підписання угоди свідчить про готовність Фонду «надавати плече підтримки державі, в тому числі, виробами військового призначення».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Тим часом, Халук Байрактар, директор компанії Baykar, підкреслив, що «спільними зусиллями ми вийдемо на нові горизонти в першу чергу демонстрації людяності та перемоги України».

Наразі ні в «Повернись живим», ні у Baykar не розкривають деталі майбутньої співпраці. Проте відомо, що партнери дійшли згоди щодо впровадження кращих практик та міжнародних стандартів для розвитку співробітництва та залучення інших представників до такої співпраці.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Також обидві сторони угоди наголошують, що мають намір забезпечувати одне одного всебічною підтримкою для розвитку співробітництва та реалізації нових спільних проєктів.

Quote«Ми готові працювати 24/7, ми готові вкладати всі свої зусилля та ресурси, і ми вдячні кожній людині, що робить пожертву до нашого Фонду. Саме завдяки таким свідомим людям ми й спроможні захистити Україну та наше майбутнє», — заявив Тарас Чмут.

Контекст. Baykar — відома у всьому світі турецька військова компанія, яка з 2000 року займається виробництвом БПЛА. Раніше компанія спеціалізувалася на виробництві автомобільних запчастин, однак згодом цей напрямок витіснило конструювання безпілотних авіаційних комплексів.

Наразі Baykar створює БПЛА, які використовують як всередині країни, так і за кордоном. Найбільш відомі товари компанії — ударні безпілотники Bayraktar TB2 та Bayraktar Akinci.

Коментарі

Всі новини