Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Турецька Baykar не візьме зібрані поляками гроші й безплатно віддасть «Байрактар» ЗСУ

Baykar безплатно віддасть Bayraktar TB2, на який для ЗСУ скинулись поляки. Фото: Flickr

Baykar безплатно віддасть Bayraktar TB2, на який для ЗСУ скинулись поляки. Фото: Flickr

Компанія-виробник ударних безпілотників Bayraktar TB2 – турецька Baykar — вирішила продовжити добру традицію й віддати «пташку», на яку для України зібрали гроші поляки, безплатно. Про це компанія поінформувала ініціатора збору — польського журналіста Славоміра Сераковського.

Quote«Ми хочемо бути частиною цього людського жесту солідарності, і ми робимо пропозицію перед вашою кампанією: ми безоплатно передамо українцям безпілотник Bayraktar TB2, щоб вони могли захищати свою Батьківщину якнайкраще», — йдеться в листі.

Зібрану польським народом суму– 22,5 млн злотих – буде спрямовано на гуманітарну допомогу Україні. Надлишкові кошти, пожертвувані поляками, підуть на підтримку ЗСУ. Утім, збір коштів ще триває, тому сума може збільшитися.

Контекст. Нагадаємо, що раніше на «Байрактар» для України зібрала також Литва, а наразі збір коштів триває в Канаді та Норвегії. Раніше на декілька «байрактарів» зібрали й українці, але турецька компанія Baykar, що виробляє БпЛА, безплатно передала Україні три безпілотники.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини