Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В Україні посилюють підтримку бізнесу: експортні контракти відтепер можна застрахувати

Програму «Доступні кредити 5-7-9%» поєднають зі страхуванням експортних контрактів. Фото: ligazakon.net

Програму «Доступні кредити 5-7-9%» поєднають зі страхуванням експортних контрактів. Фото: ligazakon.net

В Україні вирішили розширити програму «Доступні кредити 5-7-9%». Відтепер разом із програмою буде доступна ще одна функція — страхування експортних контрактів. Про це повідомив заступник міністра фінансів України з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук.

Він наголосив, що підтримка українського бізнесу є одним із пріоритетів уряду України, особливо в умовах війни.

Quote«Для українських експортерів уже давно все зроблено максимально просто. Що потрібно зараз? Насамперед доступ до фінансового ресурсу, із чим у підприємців неабиякі проблеми. Тому Мінфін активно розвиває державну програму «Доступні кредити 5-7-9», а також доповнює її. Як ви знаєте, держава компенсує банкам відсоткову ставку за кредитами на підтримку та розвиток бізнесу, і українські виробники мають можливість отримати дешевий ресурс. Ми не зупинили цю програму під час війни, а навпаки, наростили її та спростили», – зазначив Драганчук.

Він підкреслив, що програма «Доступні кредити 5-7-9» дала змогу українським підприємцям, зокрема аграріям, отримати доступ до дешевого фінансування через державні банки. Однак лишалася проблема фінансування експортерів, які також опинилися в скрутному становищі через бойові дії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Розуміючи спричинені війною складнощі з фінансуванням для експортерів, влада — також за ініціативи Мінфіну — запровадила ще одну можливість: використання додаткового інструменту страхування експортних контрактів через Експортне кредитне агентство. Тепер можна комбінувати отримання ресурсу через Фонд розвитку підприємництва в межах програми «Доступні кредити 5-7-9%» та страхування експортних контрактів за допомогою ЕКА», — розповів заступник глави Мінфіну.

Контекст. В Україні за період дії воєнного стану банки уклали 11 890 кредитних договорів на загальну суму 48,14 млрд грн у рамках державної програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Коментарі

Всі новини