Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Вертикальний розподіл: почалася структурна реформа «Укрзалізниці»

Фото: УЗ

Фото: УЗ

Затверджено нову організаційну структуру «Укрзалізниці» (УЗ), що відповідає директивам ЄС, створені філія вантажних перевезень «УЗ Карго» й оператор інфраструктури «УЗ Инфра». Тим самим дано старт структурній реформі підприємства, повідомило Міністерство інфраструктури.

За словами міністра Владислава Криклія, структурна трансформація УЗ дозволить забезпечити прозорість фінансових потоків усередині компанії, підвищити якість управління кожним видом діяльності та підготуватися до появи приватних конкурентів на ринку залізничних перевезень.

Криклій зазначив, що для повноцінної реформи на залізниці вкрай важливим залишається ухвалення законопроєкту «Про залізничний транспорт», що передбачає створення конкурентного ринку перевезень.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Глава правління УЗ Володимир Жмак наприкінці жовтня минулого року сказав, що завершити перепідпорядкування підрозділів і виділити чотири вертикалі майбутнього холдингу, вантажну, пасажирську, виробничу й інфраструктурну, планується до кінця 2021 року.

Додатково. УЗ запустила пілотний проєкт чат-боту в месенджерах Viber (ukr_railway) і Telegram (@Ukrzaliznytsia_Tickets_Bot). У першому релізі можна придбати квитки на потяги «Інтерсіті+».

Підписуйтесь на нас в Google News!

УЗ планує підвищити вартість перевезення пасажирів з 1 березня 2021 року. Кожного наступного місяця ціна зростатиме на 2%.

Коментарі

Всі новини