Facebook Pixel

Американська атомна субмарина під водою зіштовхнулась із невідомим об’єктом. Постраждало 11 членів екіпажу

Підводний човен ВМС США зазнав зіткнення з невідомим об’єктом, травмувалося 11 моряків. Фото: US Navy

Підводний човен ВМС США зазнав зіткнення з невідомим об’єктом, травмувалося 11 моряків. Фото: US Navy

Американський ударний атомний підводний човен USS Connecticut (SSN-22) зазнав ушкоджень під час зіткнення із невідомим об’єктом у водах Індо-Тихоокеанського регіону, а саме в Південнокитайському морі. Як пише галузеве видання Navy Times, зіткнення сталося ще 2 жовтня, однак розповіли про нього лише сьогодні.

Внаслідок інциденту травм зазнали 11 членів екіпажу субмарини, жоден із них не потребував евакуації з судна. Джерела видання повідомили, що моряки отримали «забої, синці та порізи». Ядерна силова установка корабля ушкоджень не зазнала, як і його основні приміщення. Після зіткнення керівництво підводного човна вирішило підняти його догори й уже в такому режимі повернутися на базу дислокації — на острів Гуам.

За попередніми даними, яке виданню надав один із чиновників ВМС, зіткнення відбулося не з іншим човном або масивом суходолу. Тихоокеанський флот США та Центр морської безпеки проводять розслідування інциденту.

Telegram Logo

Контекст. Останній відомий випадок, коли підводний човен США зіштовхнувся з об'єктом під водою стався у 2005 році. Тоді субмарина USS San Franciso (SSN-711) на повній швидкості врізалася в підводну гору неподалік від Гуаму. Внаслідок інциденту загинув один моряк.

USS Connecticut (SSN-22) — атомний підводний човен кінця «холодної війни», призначений для «полювання» на найскладніші радянські субмарини. Був спущений на воду у вересні 1997 року та введений до складу флоту США у грудні 1998 року.

Коментарі

Всі новини