Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський пообіцяв нову програму підтримки малого та середнього бізнесу

Влада України розробляє нову програму підтримки малого та середнього бізнесу в умовах епідемії COVID-19. Зокрема, планується створення інструментів для кредитування нових підприємців і підтримки вже працюючих завдяки кредитним канікулам та компенсації відсотків за кредитами.

Як повідомили у пресслужбі президента Володимира Зеленського, подібні ініціативи глава держави обговорив з представниками Кабміну та банківським сектором.

«Малий і середній бізнес зараз потерпає найбільше, оскільки не може працювати і не має великої фінансової «подушки». Ми повинні створити нові та розширити старі програми підтримки для тих, хто вже працює в різних сферах. Зберегти бізнес зараз — це дозволити дихати та жити Україні в майбутньому».

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

президент України

Керівник Офісу Президента з банківських питань Вікторія Страхова зазначила, що працювати нелегально сьогодні невигідно, і потрібно стимулювати зайнятість для того, щоб запобігти неконтрольованій інфляції.

Контекст. Верховна Рада на позачерговому засіданні 17 березня прийняла закон про внесення до законодавства змін, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу (реєстр. №3219), а також закон з поправками до Податкового кодексу про підтримку платників податків на час карантину (реєстр. №3220).

30 березня Рада прийняла закон №3275, який передбачає додаткові соціальні та економічні гарантії у зв'язку з епідемією. Зокрема, до 30 червня продовжили мораторій на проведення податкових перевірок, до 31 травня діятиме звільнення від штрафів та пені за єдиним соціальним внеском і мораторій на перевірки за ним.

Законом також передбачені нові ліміти для «ФОПів-спрощенців» першої, другої та третьої груп. Вони складуть 2 млн грн, 5 млн грн і 7 млн грн відповідно. Крім цього, від штрафів та пені тимчасово звільнили споживчі кредити, які брали до 2017 року. Також заборонили банкам підвищувати процентні ставки за всіма кредитними договорами та інше.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини