Facebook Pixel

Українські підприємці нарешті зможуть ставити тризуб на упаковці свого товару

Українські підприємці зможуть використовувати в своїх торговельних марках офіційну назву і міжнародний літерний код України та імітацію малого Державного Герба

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Відповідний наказ №19944, який урегульовує процес отримання відповідних дозволів, Міністерство економіки України ухвалило 27 лютого 2024 року.

Цей наказ створює правові умови для діяльності Комісії з надання дозволу на використання в торговельній марці офіційної назви та міжнародного літерного коду держави Україна та/або на включення до зображення торговельної марки імітації малого Державного Герба України.

Діяльність Комісії сприятиме захисту національної символіки та забезпеченню відповідності використання офіційних символів держави в комерційних цілях. У наказі детально визначено завдання та повноваження Комісії, порядок її формування, умови надання дозволів, а також процедурні аспекти подання клопотань та їх розгляду.

Також встановлюються чіткі вимоги до клопотань та порядку їх подання, що спрощує процес, щоб отримати дозволи громадянам та підприємцям.

Quote«Міністерство продовжує роботу з удосконалення нормативно-правового регулювання функціонування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні. Громадяни та юридичні особи у встановленому законодавством України порядку зможуть реалізувати своє право використовувати в торговельних марках офіційну назву та міжнародний літерний код України та/або на включити до зображення торговельної марки імітацію малого Державного Герба України», — зазначив заступник міністра економіки України Віталій Кіндратів.

Він додав, що заявники вперше мають можливість отримати дозвіл на включення до зображення торговельної марки імітації малого Державного Герба України, звернувшись до цієї Комісії.

Раніше The Page повідомляв, що Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо популяризації товарів українського виробництва. Усі вітчизняні підприємства зможуть використовувати офіційну марку «Зроблено в Україні»

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉