Facebook Pixel

PGNiG почне розробку газового родовища у Львівській області цього року

Польська PGNiG планує розпочати розробку вуглеводнів у Львівській області в третьому кварталі цього року. Початковим етапом розробки стане буріння розвідувальної свердловини, глибина якої близько 2,5 тис. метрів, а також проєктування місцезнаходження інших свердловин.

Як заявив віцепрезидент ради директорів компанії Роберт Перковські, головне від української сторони — правила гри на ринку, передає агенство «Інтерфакс-Україна».

Розробка відбуватиметься в рамках угоди між PGNiG SA та українською групою компаній «Енергетичні ресурси України» (ЕРУ) про добування природного газу, яку компанії підписали в грудні минулого року.

Telegram Logo

Контекст. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo — найбільша нафтогазова компанія Польщі. Вона розробляє газові й нафтові родовища, видобуває, зберігає і транспортує енергоносії, а також будує та розвиває нафтогазову транспортну мережу, експортує та імпортує газ.

«Енергетичні ресурси України» — група компаній, яка реалізує проєкти в галузі енергетики країни. Вона має іноземні інвестиції. Власники групи — Ярослав Мудрий та Дейл Перрі. У липні 2019 року ЕРУ першою імпортувала електроенергію з Європи.

Обидві компанії з 2016 року експортують природний газ в Україну та спільно постачають газ «Укртрансгазу».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини