Україна та Польща спільно видобуватимуть газ у Львівській області

Дейл Перрі та Петр Возняк під час підписання угоди. Фото: пресслужба PGNiG

Дейл Перрі та Петр Возняк під час підписання угоди. Фото: пресслужба PGNiG

Польська державна нафтогазова компанія Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) та «Енергетичні ресурси України» (ЕРУ) підписали угоду про спільну розвідку та видобуток природного газу у Львівській області. Про це повідомили у пресслужбі PGNiG.

На початковому етапі компанії будуть бурити розвідувальну свердловину, глибина якої – близько 2,5 тис. метрів, а також проєктувати місцерозташування інших свердловин. Роботи почнуться після отримання всіх дозволів.

Глава польської нафтогазової компанії Петро Возняк після підписання угоди назвав Львівську область дуже перспективним районом для розвідки і видобутку газу.

Telegram Logo

«Я переконаний, що співпраця з ЕРУ сприятиме зростанню обох компаній».

Петр Возняк

Петр Возняк

Глава PGNiG

Керівний партнер української компанії Дейл Перрі зазначив, що видобуток газу у Львівській області – це лише перша з великої кількості можливостей, які з'являться в українському енергосекторі найближчим часом.


Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo — найбільша нафтогазова компанія в Польщі. Вона розробляє газові і нафтові родовища, видобуває, зберігає та транспортує енергоносії, а також будує і розвиває нафтогазову транспортну мережу, експортує та імпортує газ.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Енергетичні ресурси України» — група компаній, яка реалізує проєкти в енергетиці країни. Вона має іноземні інвестиції. Власники групи — Ярослав Мудрий і Дейл Перрі. У липні 2019 року ЕРУ першою імпортувала електроенергію з Європи.

Обидві компанії з 2016 року експортують природний газ в Україну і спільно постачають газ «Укртрансгазу».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини