Pfizer і BioNTech подали регуляторам запити про дозвіл на застосування їхньої вакцини

Ілюстрація: Sada El Balad

Ілюстрація: Sada El Balad

Німецький концерн Pfizer і американська компанія BioNTech подали до Управління з контролю за продуктами та ліками США (FDA) запит на отримання дозволу на використання в надзвичайних ситуаціях (EUA) їхньої вакцини BNT162b2. Якщо дозвіл буде отримано, то вакцину для груп високого ризику в США можна буде почати застосовувати вже в грудні цього року.

Запит ґрунтується на показнику ефективності вакцини 95%, який отримано в клінічному дослідженні фази 3. Про будь-які серйозні проблеми безпеки, пов'язані з вакциною, ще не повідомлялося.

Компанії також подали запити до кількох регулювальних органів по всьому світу, зокрема до Європейського агентства з лікарських засобів (EMA) й Агентства з регулювання лікарських засобів і товарів медичного призначення (MHRA) у Великій Британії, і мають намір найближчими днями подати заявки до інших регулювальних органів по всьому світу. Поки йдеться про обмежене застосування вакцини, адже вільне її використання може бути дозволено тільки після завершення всієї програми випробувань.

Telegram Logo

Повідомляється, що об'єднана виробнича мережа Pfizer і BioNTech може поставити до 50 млн доз вакцини по всьому світу вже 2020 року й до 1,3 млрд доз — до кінця 2021 року.

Додатково. The Page зібрало останні новини про ціни на вакцини проти коронавірусу різних компаній і про те, на якій стадії перебуває розробка.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини