Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Пес Патрон став офіційною мордочкою дитячої картки monobank від Visa

Пес Патрон стал официальной мордашкой детской карты monobank от Visa

Пес Патрон стал официальной мордашкой детской карты monobank от Visa

Пес Патрон із ДСНС відтепер є ексклюзивною мордочкою дитячої картки monobank від Visa. Про це стало відомо з офіційної сторінки Патрона в Instagram.

За допомогою образу Патрона планується розвивати навички фінансової грамотності та користування власними електронними грошима у дітей. З карткою monobank від Visa кожна дитина віком від шести років має змогу відкрити рахунок, навчитися заощаджувати і відповідально використовувати кишенькові кошти.

Зокрема, для дітей, як і для дорослих, передбачена функція кешбеку, який вони можуть накопичувати на власну мрію чи відправляти на благодійність. У рамках співпраці з Патроном анонсовано й благодійну ініціативу з «доброкешбеком» та нову «ачівку» за регулярні донати. Це дозволить привчати маленьких українців до добрих справ задля порятунку тих, хто потребує допомоги. Незабаром до проєкту приєднаються партнерські бізнеси та ініціативи, які приймають донати.

Quote«Я просто розчулений від кожного донатика дітей. Вони ж могли купити жуйки, іграшки, але вони передають ці гроші на благі справи. Я б хотів, щоб якомога більше діток відчули це приємне відчуття, коли робиш добро. Тут справа не в грошах, це може бути 5 гривень. Ми хочемо розвивати у дітях це відчуття благих дій, що таке бути благодійником. Щоб вони бачили, як їх 5 гривень перетворюються на чудову будку чи у величезний мішок корму. Це про відчуття єдності, відповідальності і добра. Добра має бути більше, як і добрих справ. Щоб перебити гіркий присмак всього злого, що відбувається довкола», — поділився подробицями про співпрацю Пес Патрон.

Також кожна дитина зможе «одягнути» свою картку у скіни з Патроном з нової колекції. Для цього потрібно буде скористатися оновленою версією додатку.

Дитяча картка monobank від Visa є абсолютно безпечною у використанні для дітей, оскільки прив’язана до батьківського акаунту, тож дорослі можуть здійснювати повний контроль витрат і дій, зазначили ініціатори проєкту.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини