Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Банк monobank запускає роботу в Польщі

Банк monobank запускає роботу в Польщі. Фото: chas.news

Банк monobank запускає роботу в Польщі. Фото: chas.news

Банк monobank виходить на польський ринок. Там вже відкрили попереднє замовлення, повідомив співзасновник банку Олег Гороховський.

Проєкт матиме назву stereo by mono. Він не буде відрізнятися від українського monobank і орієнтуватиметься насамперед на українців у Польщі.

Quote«За різними оцінками, у Польщі перебувають близько 3 мільйонів українців. Ми розраховуємо насамперед на них, але, звичайно ж, будемо дуже раді й полякам. Нам не терпиться здивувати їх українським рівнем банківського сервісу», — зазначив Гороховський.

Служба підтримки нового банку спілкуватиметься українською, у ньому можна буде дистанційно реєструватися через «Дію». Також всі перекази в Україну будуть безкоштовними.

Для реєстрації буде потрібний польський PESEL (номер запису у польській системі реєстрації населення). Офіційно проєкт планують запустити вже цього кварталу.

Нагадаємо, що 16 січня, Господарський суд Києва розгляне справу за позовом колишнього топменеджера та співвласника Приватбанку й теперішнього засновника monobank Олега Гороховського проти Міністерства фінансів України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Приватбанку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини