Facebook Pixel

Рада призначила Корнієнка першим віцеспікером

Першим віцеспікером став Корнієнко. Фото: facebook.com/sluganarodu.official

Першим віцеспікером став Корнієнко. Фото: facebook.com/sluganarodu.official

Народні депутати на черговому засіданні призначили Олександра Корнієнка першим заступником Голови Верховної Ради. Відповідне рішення підтримали 256 нардепів (222 голоси «за» від «Слуги народу», 13 — від групи «За майбутнє», 17 — від групи «Довіра», 4 — від позафракціних).

На посаду першого віцеспікера було запропоновано дві кандидатури, попереднє рішення про висування ухвалювали рейтинговим голосуванням. Кандидатку від «Європейської солідарності» Софію Федину підтримали 73 депутати, за Олександра Корнієнка від «Слуги народу» віддали 248 голосів.

Раніше лідер парламентської франції «Слуга народу» Давид Арахамія припускав, що в разі свого обрання Корнієнко зможе поєднувати обов’язки першого віцеспікера і керівника партії.

Telegram Logo

Контекст. 7 жовтня Парламент відкликав Дмитра Разумкова з посади Голови Верховної Ради. Після цього народні депутати призначили Руслана Стефанчука Головою ВР.

Олександр Корнієнко набув депутатських повноважень 29 серпня 2019 року. Відтоді він обіймає посаду першого заступника голови фракції «Слуга народу» у Верховній Раді. 10 листопада 2019 року Корнієнка обрали головою партії.

Коментарі

Всі новини