Facebook Pixel

Нардепи Аллахвердієва, Корнієнко та Арахамія потрапили в топновини: усе через відео, яке вони назвали фейком

Депутати Верховної Ради з фракції «Слуга народу» Ірина Аллахвердієва, Олександр Корнієнко та Давид Арахамія потрапили в топновини через відеоролик, який було поширено в соцмережах увечері 23 червня.

Зокрема, відео на своїй сторінці у Facebook опублікувала журналістка Світлана Крюкова.

23 червня Корнієнко та Арахамія відвідали Миколаїв у рамках підготовки «Слуги народу» до місцевих виборів, проведення яких планується восени.

Місцеве видання «НикВести» вело пряму трансляцію пресконференції. Зокрема на своєму YouTube-каналі.

На початку відео, яке «НикВести» опублікувало за підсумками заходу, чутно, як Корнієнко та Арахамія перемовляються один з одним перед стартом пресконференції.

Варто також зазначити, що, судячи з цього посту на сторінці «НикВести» у Facebook, опублікованого 23 червня о 19:00, відео з пресконференції Корнієнка та Арахамії було перезалито на YouTube-канал «НикВести», адже попереднє посилання, що було розміщено в дописі, перестало працювати.

Ймовірно, початок цього відео було скорочено.

На ролику, який розмістила Крюкова, чутно, як нібито Корнієнко говорить Арахамії, ймовірно, про Аллахвердієву: оцінює її якості й водночас використовує обсценну лексику.

На зазначеному відео від «НикВести» кореспондент цього видання після пресконференції підходить до Аллахвердієвої, яка також опинилася на цьому заході в Миколаєві, та запитує її про конфуз (1:19:43):

«Вибачте, будь ласка, хотіли у вас уточнити. Стався конфуз. От ви щойно говорили з лідером партії (Олександр Корнієнко – лідер партії «Слуга народу». — The Page). Щось сталося?»

«Ні. Говорили з приводу завтрашнього дня. Бо на сьогодні в нас ще не вирішені списки депутатів...» — відповіла на це Аллахвердієва.

Пізніше вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook пост, в якому назвала скандальне відео з Корнієнком та Арахамією, яке було розміщено, зокрема Крюковою, фейком.

Пост на своїй сторінці у Facebook також зробив і Корнієнко.

Він заявив, що на відео — монтаж, але водночас перепросив за свої слова.

Контекст. Місцеві вибори в Україні призначено на 25 жовтня 2020 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉