Перший приватний спиртзавод з'явиться через місяць — Фонд держмайна

ФДМ оголосить 15 вересня перший аукціон із продажу спиртзаводів. Фото: «Укрспирт»

ФДМ оголосить 15 вересня перший аукціон із продажу спиртзаводів. Фото: «Укрспирт»

Фонд державного майна України (ФДМ) оголосить 15 вересня перший аукціон із продажу об'єктів спиртової галузі, а перший приватний спиртзавод з'явиться в Україні вже через місяць. Про це йдеться в повідомленні на сайті ФДМ.

Держпідприємство «Укрспирт» уже передало фонду 16 об'єктів, запланованих до приватизації. Усі вони перебувають у робочому стані, але тільки деякі з них зараз функціонують. У ФДМ зазначають, що на заводи «Укрспирту» є високий попит усередині країни — з боку зернотрейдерів і виробників фармацевтики, біоетанолу, алкоголю. Також є зацікавлені покупці з-за кордону.

«Укрспирт» до кінця 2020 року планує передати до Мінекономіки загалом 30 пропозицій щодо приватизації своїх об'єктів. 25 таких пропозицій уже направлено. «Укрспирту» зараз підпорядковується 41 спиртзавод.

Telegram Logo

Контекст. Президент Володимир Зеленський у грудні 2019 року підписав закон про скасування з 1 липня 2020 року держмонополії на виробництво спирту.

ФДМ очікує залучити приблизно 2 млрд грн від приватизації спиртових заводів держпідприємства «Укрспирт» і концерну «Укрспирт».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У Державній податковій службі (ДПС) у відповідь на запит The Page роз'яснили особливості процесу приватизації спиртзаводів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини