Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Відбувся легким переляком. Чому парламент Перу не підтримав імпічмент президента

Президент Перу виступає на засіданні парламенту, присвяченого його імпічменту. Фото: скріншот

Президент Перу виступає на засіданні парламенту, присвяченого його імпічменту. Фото: скріншот

Конгрес (однопалатний парламент) Перу відхилив імпічмент президента Мартіна Віскарра. При розгляді цього питання в залі були лише керівники парламенту, депутати використовували відеозв'язок. Заслухавши виступ президента, за його відставку проголосували 32 депутати з 130-ти. Для прийняття ж рішення потрібно дві третини голосів, тобто не менше 87.

В результаті 57-річний політик залишається на тій посаді, яку він зайняв в березні 2018 року.

Розгляд можливості імпічменту було розпочато 11 вересня. За це рішення проголосували 65 депутатів.

Прихильники імпічменту пояснювали свою ініціативу «моральної нездатністю» президента. На їхню думку, Віскарра «перешкоджав кримінальному і парламентському розслідуванню справи про співака Річарда Свінга».

Парламентарії запідозрили, що міністерство культури уклало контракт з цим мало кому відомим виконавцем в порушення норм законодавства. До того ж Свінг був найнятий для того, щоб провести протягом трьох років близько дев'яти мотиваційних зустрічей зі співробітниками міністерства, що явно не відповідає його освіті та досвіду діяльності. За ці заходи Свінг повинен був отримати $50 тис. Остання з проведених зустрічей називалася «Мудре перетворює лідерство» і була проведена, коли країна вже занурилася в пандемію COVID-19.

Приводом же для запуску процедури імпічменту послужила публікація аудіозаписів, на яких президент Перу визнає, що зустрічався зі співаком, хоча раніше публічно заперечував таку зустріч. На цих записах президент обговорює зі своїм оточенням, як краще приховати небезпечну для нього інформацію.

При голосуванні більшість депутатів порахували, що цього проступку мало для імпічменту. Хоча деякі з тих, хто голосував «проти» закликали провести ретельне розслідування.

Депутати парламенту Перу брали участь в засіданні в режимі відеоконференції

eipwqvdwkaiyijo.jpg


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини