Касаційний господарський суд Верховного суду 26 листопада залишив у силі рішення щодо того, що торговельна марка «Сбербанк» належить Ощадбанку, тим самим відхиливши касаційну скаргу «Сбербанку Росії».
Як повідомили в пресслужбі Верховного суду, судді не знайшли підстав для того, щоб задовольнити скаргу «Сбербанку Росії».
«Верховний суд залишив без змін постанову Північного апеляційного господарського суду від 10 серпня 2020 року, яким було відмовлено в позові. Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає», — повідомили там.
Контекст. В основному спорі Ощадбанк наполягає на незаконності перейменування української «дочки» «Сбербанку Росії» на Сбербанк і заявив про порушення прав інтелектуальної власності в січні 2016 року.
У відповідь на основний позов Ощадбанку «Сбербанк Росії» подав контрпозов, який 10 серпня 2020 року вирішено на користь Ощадбанку. Пізніше Ощадбанк виграв суд у цьому питанні.

Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Практичний кейс трьох українських компаній, які працевлаштовують людей з інвалідністю
Угода про надра між Україною та США: перші юридичні висновки та потенційні наслідки