Facebook Pixel

Ощадбанк виграв у Сбербанку РФ суд за бренд «СБЕРБАНК»

Ощадбанк виграв суд у російського Сбербанку за право використання торгової марки «СБЕРБАНК» в Україні.

Апеляційна інстанція погодилася з аргументованою та переконливою позицією представників Ощадбанку та відмовила в задоволенні позову Сбербанку Росії, повідомляє пресслужба українського банку.

«Перемогу в цій справі не можна переоцінити, адже це важливий етап в історії захисту Ощадбанком своїх прав інтелектуальної власності в основній судовій справі, яка стосується заборони російському Сбербанку незаконно використовувати фірмове найменування «СБЕРБАНК» на території України. Це свідоцтво історично зареєстровано за Ощадбанком», — йдеться в повідомленні.

Відтепер єдиним законним власником торгової марки «СБЕРБАНК» на території України є Ощадбанк (свідоцтво №82116 від 10.09.2007).

Розгляд справи тривав понад чотири роки. Під час судового розгляду було проведено три експертизи, розглянуто понад 100 клопотань сторін.

У банку нагадали, що в основному спорі Ощадбанк наполягає на незаконності перейменування української «дочки» Сбербанку Росії на Сбербанк і заявив про порушення прав інтелектуальної власності в січні 2016 року.

У відповідь на основний позов Ощадбанку Сбербанк Росії подав контрпозов, який 10 серпня 2020 року вирішено на користь Ощадбанку.

Раніше повідомлялося, що Ощадбанк судився з «Укртелекомом» щодо повернення заборгованості. Але в грудні цього року банк вирішив відкликати заяву.

Причиною цього стало укладення мирової угоди з компанією Ахметова «ЕСУ», через яку олігарх володіє оператором фіксованого зв'язку. «ЕСУ» пообіцяла поступово погасити заборгованість у розмірі понад 1 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉