Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 31 травня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 31.05.2022. Фото: Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 31.05.2022. Фото: Генштаб ЗСУ

31 травня 2022 року розпочалася дев’яносто сьома доба повномасштабної війни росії проти України. Бойові дії тривають. Ворог не припиняє наступальних дій у Східній операційній зоні. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

Без суттєвих змін. Зберігається загроза ракетних і авіаційних ударів із території Республіки Білорусь.

Сіверський напрямок

Ворог обстріляв із мінометів прикордонні райони Чернігівщини та Сумщини.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Слобожанський напрямок

Російські окупанти готуються до наступу, вивчають потенційні шляхи висування, постачання озброєння та техніки, матеріальних засобів із території рф.

Харківський напрямок

Противник активних дій не проводив. Обстріляв цивільну інфраструктуру в районі населених пунктів Терни, Лозова, Протопопівка, Рудневе, Соколівка та інших.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Слов'янський напрямок

Основні зусилля загарбник зосереджує на утриманні захоплених рубежів і маршрутів постачання, створенні умов для подальшого наступу. Гатив по цивільній інфраструктурі в районі населених пунктів Довгеньке, Вірнопілля, Грушуваха та Велика Комишуваха. Здійснив спробу штурму в районі населеного пункту Довгеньке, успіху не мав.

Донецький напрямок

Російські окупанти б’ють із мінометів, ствольної артилерії та РСЗО по наших підрозділах уздовж лінії зіткнення. Сконцентрувалися на встановленні контролю над містом Сєвєродонецьк.

На Лиманському напрямку противник перегруповується та готується до наступу. Здійснив спробу провести розвідку маршрутів подальшого просування в районі населеного пункту Лиман, зазнав втрат, відійшов.

На Сєвєродонецькому напрямку веде штурмові дії в районі населених пунктів Сєвєродонецьк і Тошківка. Тривають бої.

На Бахмутському напрямку загарбник вів бойові та штурмові дії в районі населених пунктів Золоте, Комишуваха, Ниркове, Берестове, Покровське, Доломітне. Успіху не мав. Тривають бої.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник намагається посилити угруповання та поповнити втрати за допомогою застарілої та відновленої техніки. Завдав авіаударів по цивільній інфраструктурі в районі населених пунктів Мала Токмачка, Новоандріївка.

Південнобузький напрямок

Без змін. Ворог обстріляв цивільні об’єкти в районі населених пунктів Олександрівка, Прибузьке, Посад-Покровське, Новогригорівка, Осокорівка, Князівка та Трудолюбівка.

Бессарабський напрямок

На території Придністровського регіону Республіки Молдова суттєвих змін не зафіксовано.

Акваторія Чорного та Азовського морів

Ворог зосередив зусилля на продовженні блокування цивільного судноплавства в північно-західній частині Чорного моря.

Коментарі

Всі новини