Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 29 червня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 29.06.22. Фото: Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 29.06.22. Фото: Генштаб ЗСУ

29 червня 2022 року розпочалася сто двадцять шоста доба повномасштабної війни росії проти України. Зберігається загроза ракетних і авіаційних ударів із території Білорусі. Ворог продовжує наступ на Східну операційну зону, у Чорному морі в бойовій готовності утримує три носії високоточної зброї. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

У Білорусі триває перевірка бойової готовності білоруської армії. У Гомельській області з 28 червня до 16 липня відбуватимуться збори військовозобов’язаних.

Сіверський напрямок

На території російських Брянської та Курської областей ворог утримує до трьох тактичних груп зі складу 1-ї танкової та 20-ї загальновійськової армій і підрозділи повітряно-десантних військ. Загарбники здійснили артобстріл підрозділів українського війська, що розміщені в прикордонних районах Чернігівщини та Сумщини. Поблизу кордонів останньої росіяни розгорнули РСЗВ «Град».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Харківський напрямок

Російські окупанти сконцентрувалися на утриманні раніше захоплених рубежів.

Слов’янський напрямок

Росіяни зосередилися на штурмових діях задля виходу на Богородичне – Краснопілля та створенні умов для подальшого просування в напрямку Барвінкового та Слов'янська. Ворог завдав вогневого ураження в районі населених пунктів Маяки та Серебрянка. Противник перекинув у зазначений регіон додаткову техніку та зброю для поповнення запасів підрозділів, що раніше зазнали втрат.

Донецький напрямок

Російські окупанти зосередилися на захопленні Лисичанська. На Лисичанському напрямку ворожі сили продовжують наступальні дії в напрямку Вовчоярівка – Верхньокамʼянка.

Бахмутський напрямок

Противник продовжує наступ у напрямку Мідна Руда – Клинове, частково має успіх. Росіяни закріплюються на позиціях у північній частині Клинового та поблизу Вуглегірської ТЕС. На допомогу ворог перекинув у регіон додаткову батальйонну тактичну групу.

Новопавлівський напрямок

Ворог перекинув до двох БТГ з Авдіївського та Бахмутського напрямків.

Авдіївський, Курахівський і Запорізький напрямки

Активних дій противник не проводив. Систематично обстрілює позиції ЗСУ, щоб не допустити їхнього переміщення на інші напрямки.

Південнобузький і Таврійський напрямки

Агресор сконцентрувався на утриманні раніше захоплених позицій, намагається завадити українським захисникам здійснювати контрнаступ на Херсонщині та Миколаївщині.

Миколаївський напрямок

Ворог розгорнув додаткову зенітно-ракетну систему С-300ВМ.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини