Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 23 червня 2022 року

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 23.06.22. Фото: Генштаб ЗСУ

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 23.06.22. Фото: Генштаб ЗСУ

23 червня 2022 року розпочалася сто двадцята доба повномасштабної війни росії проти України. Українські захисники завдають втрат російським окупантам на всіх напрямках, де тривають активні бойові дії. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Волинський і Поліський напрямки

У період 22 червня – 1 липня 2022 року в Гомельській області поблизу державного кордону з Україною триватиме мобілізаційне навчання збройних сил республіки білорусь, під час якого планується відпрацювати питання призову військовозобов’язаних запасу.

У рамках заходів із бойової підготовки також проводяться навчання з підрозділами сил спеціальних операцій білорусі із залученням інструкторів збройних сил російської федерації. Основна увага приділяється веденню диверсійно-розвідувальної діяльності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Сіверський напрямок

Підрозділи противника й далі перебувають у прикордонних районах Брянської та Курської областей. Ворог тримає там до трьох батальйонних тактичних груп зі складу 1-ї танкової армії Західного військового округу та підрозділи повітряно-десантних військ. Удосконалює оборонні позиції в районі населеного пункту Тьоткіно Курської області. Агресор продовжує обстріли підрозділів Сил оборони в прикордонних районах Сумської області.

Харківський напрямок

Основні зусилля підрозділи противника зосереджують на недопущенні виходу Сил оборони в тил угруповання окупаційних військ, що діє на Слов’янському напрямку. Противник вів повітряну розвідку в районі населених пунктів Байрак і Рубіжне.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Слов’янський напрямок

Угруповання агресора основні зусилля зосереджує на покращенні тактичного положення та виявленні слабких місць в обороні наших військ. Ворог намагається створити умови для відновлення наступу в напрямках Ізюм – Барвінкове та Ізюм – Слов’янськ. Задля посилення угрупування військ у районі міста Ізюма противник перемістив до двох танкових підрозділів. Окупанти планують застосувати на Слов’янському напрямку важкі вогнеметні системи.

Донецький напрямок

Основні зусилля противник зосереджує на встановленні повного контролю над містом Сєвєродонецьком, веденні наступальних дій задля оточення наших військ у районі міста Лисичанська та блокуванні основних логістичних шляхів.

Сєвєродонецький напрямок

Противник оволодів населеними пунктами Лоскутівка, Рай-Олександрівка. Веде штурмові дії для встановлення контролю над населеним пунктом Сиротине. Здійснює підготовчі заходи до форсування річки Сіверський Донець.

Бахмутський напрямок

Окупанти ведуть наступальні дії в напрямку населених пунктів Золоте та Вовчоярівка. Намагаються оволодіти панівними висотами в районі Берестового для встановлення контролю над трасою Бахмут – Лисичанськ. Для посилення угруповання на зазначеному напрямку ворог перекинув у район населеного пункту Новотошківське до однієї батальйонної тактичної групи зі складу Центрального військового округу.

Краматорський, Авдіївський, Курахівський, Новопавлівський і Запорізький напрямки

Ворог активних дій не вів. Здійснює обстріли задля сковування дій підрозділів Сил оборони та недопущення їхнього перекидання на інші напрямки.

Південнобузький напрямок

Основні зусилля окупанти зосереджують на недопущенні проведення нашими військами контрнаступальних дій у Херсонській і Миколаївській областях. Здійснюють інженерне облаштування позицій.

Миколаївський напрямок

Ворог розгорнув в окремих районах артилерійські підрозділи. Надалі не виключаються спроби ведення штурмових дій у напрямках Киселівка – Посад-Покровське та Олександрівка – Лупареве з метою виходу на адміністративні кордони Херсонської області.

Криворізький напрямок

Агресор здійснює інженерне вдосконалення позицій.

Кораблі Чорноморського флоту в акваторіях Чорного та Азовського морів виконують завдання з ізоляції району бойових дій і ведення розвідки. Агресор і далі блокує цивільне судноплавство в північно-західній частині Чорного моря.

У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря перебуваютьтп’ять носіїв крилатих ракет морського базування типу «Калібр» (сумарний залп – до 40 ракет).

Коментарі

Всі новини