Facebook Pixel

Наслідки ракетної атаки на Дніпро, Кривий Ріг та Покровськ 8 липня 2024

Наслідки ракетної атаки на Дніпро та Кривий Ріг 8 липня 2024

Наслідки ракетної атаки на Дніпро та Кривий Ріг 8 липня 2024

У Дніпрі та Кривому Розі у понеділок, 8 липня, пролунали вибухи після оголошення повітряної тривоги через загрозу застосування балістичного озброєння та виліт російських МіГ-31К. Також рф, ймовірно, здійснила пуски з літаків Ту-95 і Ту-22.

Армія РФ спрямувала на Україну понад 40 ракет різних типів, повідомив президент Зеленський. Зокрема, на Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Словʼянськ, Краматорськ. Пошкоджено житлові будинки, інфраструктуру та дитячу лікарню.

Обстріл Кривого Рогу 8 липня

Олександр Вілкул повідомив про наслідки масованої ракетної атаки по Кривому Рогу.

Quote«Декілька влучань. У тому числі — по адміністративній будівлі промислового підприємства. Триває ліквідація наслідків. Попередньо 10 загиблих, 31 поранений вже перебуває в лікарні, з них 10 тяжких. Працюють усі аварійні, комунальні та медичні підрозділи», — написав Вілкул.

Обстріл Дніпра 8 липня

Крім того, за даними голови ОВА Сергія Лисака, у Дніпрі пошкоджень зазнали багатоповерхівка і підприємство. Понівечено СТО. Є поранені.

Обстріл Покровська 8 липня

Також троє людей загинули через ранкові удари по Покровську, повідомив начальник Донецької ОВА Філашкін. Армія РФ влучила у підприємство — саме на його території загинули троє чоловіків.

photo-2024-07-08-11-53-47.jpg


Подякувати 🎉