Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ЗСУ посилюють рубежі оборони Києва – що роблять

Оборона Києва: як посилюють столицю зараз. Фото: Сухопутні війська ЗСУ

Оборона Києва: як посилюють столицю зараз. Фото: Сухопутні війська ЗСУ

Українські захисники не припиняють процес зміцнення оборони Києва. Збройні сили України нарощують рубежі та посилюють позиції навколо столиці задля створення багатоешелонованої оборони міста, повідомляють у Сухопутних військах ЗС України.

За їхніми даними, довкола міста тривають роботи з вдосконалення систем інженерного обладнання, також триває зведеня фортифікаційних споруд.

Quote«Передусім проводимо облаштування вогневих позицій і укриттів для особового складу. Крім того, нарощуємо фортифікаційне обладнання рубежів оборони з допомогою встановлення довготривалих вогневих споруд різного типу. Також встановлюємо вибухові та невибухові інженерні загородження перед позиціями наших військ», — уточнив командувач Угрупуванням сил і засобів оборони Києва генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Контекст. Днями новопризначений очільник КМВА Сергій Попко заявив, що ризик повторного наступу російських окупантів на Київ нікуди не зник, однак столиця готова до будь-яких дій ворога. Він поінформував про вдосконалення оборонних рубежів, облаштування різноманітних загороджень, включно з мінно-вибуховими, а також вдосконалення системи протиповітряної оборони Києва.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини