Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Цей тиждень – останній: Польський Нацбанк вирішив припинити обмін гривень на злоті

Обмін гривні на злоті: коли закінчиться у Польщі. Фото: Pixabay

Обмін гривні на злоті: коли закінчиться у Польщі. Фото: Pixabay

Польський Національний банк — Narodowy Bank Polski — припинить міняти готівкові гривні на злоті наприкінці поточного тижня. Отже, останнім днем обміну стане 9 вересня, йдеться в повідомленні установи.

Quote«Narodowy Bank Polski за погодженням із Національним банком України повідомляє, що завершується обмін української гривні (UAH) на польський злотий, доступний потребам громадян України, які прибувають на територію Республіки Польща. Останнім тижнем закупівлі організаційними підрозділами PKO Bank Polski стане тиждень із 5 до 9 вересня 2022 року», — зазначається в повідомленні на сайті регулятора.

Програму в країні вирішили згорнути з огляду на те, що вона досягла «поставлених цілей, гарантуючи українським біженцям доступ до їхніх власних коштів».

За даними Narodowy Bank Polski, станом на сьогодні в сотнях відділень банку було проведено понад 97 тисяч операцій обміну на суму 690 млн грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Національний банк оновив і уточнив валютні обмеження, які необхідні для забезпечення макроекономічної стійкості України.

Коментарі

Всі новини