Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Єврокомісія запропонує визнати злочином обхід санкцій проти росії – ЗМІ

Обхід санкцій проти росії можуть визнати злочином. Фото: Shutterstock

Обхід санкцій проти росії можуть визнати злочином. Фото: Shutterstock

Європейська комісія за два тижні подасть юридичну ініціативу про визнання ухилення від виконання санкцій ЄС проти росії злочином, щоб полегшити конфіскацію активів, пов'язаних із Росією. Про це пише видання Politico з посиланням на два джерела, передає «Інтерфакс-Україна».

Зазначається, що цей крок надасть країнам правову основу для арешту заморожених активів. За даними видання, дискусії про конфіскацію активів усе ще тривають, й основна проблема полягає в тому, що порядок експропріації активів визначає національне законодавство, а не загальні європейські правила. Тож країни ЄС самостійно вирішуватимуть, як їм чинити з активами чи доходами від них. Дискусії про те, чи припустимо спрямовувати ці кошти на допомогу Україні, також тривають.

Politico зазначає, що станом на квітень країни ЄС конфіскували активи загалом на суму майже 30 млрд євро, зокрема, яхти, вілли та предмети мистецтва, що належать підсанкційним фізичним і юридичним особам. Видання припускає, що відтоді ця цифра могла збільшитися.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини