Facebook Pixel

Аварія на Бурштинській ТЕС. Через викид пароводяної суміші та газів постраждали працівники

НС на Бурштинській ТЕС: що сталося. Фото: ДТЕК

НС на Бурштинській ТЕС: що сталося. Фото: ДТЕК

Увечері 28 листопада на 7 енергоблоку Бурштинської ТЕС сталася аварія, внаслідок якої ушкодження отримало четверо працівників. Як повідомляє пресслужба ДТЕК, потерпілих ушпиталили, їхній стан наразі стабільний.

Quote«28 листопада, о 21:20 під час роботи 7 енергоблоку Бурштинської ТЕС попередньо через розрив екранної труби на котлі стався викид гарячої пароводяної суміші й газів із топки котла. Двоє працівників Бурштинської ТЕС і двоє працівників Галременерго, які знаходилися на цьому блоці, отримали опіки», — йдеться в повідомленні.

Через інцидент керівництво ТЕС розпорядилося відключити блок № 7 від мережі. У компанії зазначають, що це не вплинуло на тепло- і енергопостачання регіону. Для компенсації потужності планується запустити блок № 4.

Нині над встановленням причин і обставин події працюють експерти.

Telegram Logo

Контекст. Нагадаємо: у серпні в одному із цехів блоку № 3 Бурштинської ТЕС сталася пожежа. Вогонь вивів із ладу автоматичну систему пожежогасіння, під час ліквідації пожежі була постійна загроза вибуху.

З 1995 року Бурштинська ТЕС входить до складу ПАТ «ДТЕК Західенерго» Ріната Ахметова. Її встановлена потужність — 2334 МВт. Основне технологічне паливо — енергетичне вугілля, допоміжне — природний газ і мазут. Усі паливні котли обладнано комбінованими вуглегазомазутними пальниками.

Коментарі

Всі новини

Помер дизайнер Вірджил Абло

style

Ресторанна премія СІЛЬ – не tripadvisor!

style
партнерський матеріал