Facebook Pixel

Новий рекорд. Alibaba в День холостяків продала товарів на $38 мільярдів

Китайський гігант інтернет-торгівлі Alibaba Group за підсумками 24-годинної акції, яку влаштував на честь Дня холостяків, встановив новий рекорд. Компанія реалізувала товари на суму понад $38 млрд, пише Bloomberg.

За попередніми оцінками покупцями розпродажу на AliExpress (входить в Alibaba Group) стали близько півмільярда людей з усього світу — від Китаю до Аргентини.

На честь свята компанія Alibaba традиційно проводить захід за участю світових знаменитостей. Цього року головним гостем заходу стала американська поп-співачка Тейлор Свіфт.

Контекст

  • Минулого року під час розпродажу реалізували товари на суму $30,7 млрд, побивши рекорд 2017 року на 27%.
  • За перші півтори години розпродажу Alibaba продала товарів на $16,3 млрд. А після 16,5 годин після початку акції сума продажів вже побила рекорд 2018 року, за добу і склала $30,8 млрд. У зв'язку з цим вчора стався збій в роботі платіжних сервісів Приватбанку.

Alibaba Group почала влаштовувати масштабні розпродажі з 11 листопада 2009 року.

Подякувати 🎉