Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Новий позов щодо Приватбанку: суд відкрив справу проти наглядової ради

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі щодо зміни голови та членів наглядової ради Приватбанку. Позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність Нацбанку, а саме невнесення вимоги до банку щодо зміни керівництва.

Відповідачем у цьому позові зазначено регулятора. Варто зауважити, що справу розгляне колегія з трьох суддів за правилами спрощеного позову без виклику сторін. Про це повідомила пресслужба суду.

Причиною зміни керівництва названо недотримання вимог закону про бездоганну ділову репутацію. Також суд просять направити до Приватбанку вимогу про зміну керівників.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Голова та члени наглядової ради, яких хочуть змінити: Шерон Іскі, Артем Шевальов, Еран Кляйн, Юлія Мецгер, Сергій Олексієнко, Надір Шейх, Себастьян Шьонайх-Каролат, Роман Сульжик та Ольга Томаш.

Контекст. Печерський райсуд Києва у лютому цього року закрив справу за позовом первинної профспілкової організації співробітників Приватбанку щодо визнання недійсними трудових контрактів членів спостережної ради фінустанови.

Раніше Печерський райсуд Києва відкрив справу проти голови правління Приватбанку Петра Крумханзла за позовом первинної профспілкової організації співробітників Приватбанку.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини