Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Петра Крумханзла вирішили через суд позбавити посади голову Приватбанку

Петро Крумханзл. Фото: УНІАН

Петро Крумханзл. Фото: УНІАН

Печерський райсуд Києва відкрив справу проти голови правління Приватбанку Петра Крумханзла за позовом «Первинної профспілкової організації співробітників Приватбанку». Про це йдеться у матеріалах суду.

Співробітники банку поскаржилися на бездіяльність дев'яти членів спостережної ради фінустанови і зажадали звільнити їх, а також Крумханзла, розірвавши з ними трудові договори.

Серед відповідачів також фігурують Міністерство фінансів і Кабінет Міністрів України, які призначали наглядову раду Приватбанку. Третіми особами виступають Національний банк, який погодив склад наглядової ради, і Генеральна прокуратура.

Наразі головою наглядової ради Приватбанку є Шерон Іскі, яка раніше була радником Казначейства США та експертом-консультантом Міжнародного валютного фонду. Незалежними членами фінустанови є також Надір Шейх, Еран Кляйн, Себастіан Шьонайх-Каролат, Ольга Томаш і Роман Сульжик.

Представником держави за квотою президента у наглядовій раді є Юлія Мецгер, за квотою Кабміну — Артем Шевальов, за квотою Верховної Ради — Сергій Олексієнко.

«Первинну профспілкову організацію працівників Приватбанку» зареєстрували в червні 2019 року. Її очолив Максим Шевченко. У листопаді 2019 року ця організація попросила суд визнати трудові контракти дев'яти членів спостережної ради фінустанови недійсними.

Варто зазначити, що 23 листопада Петра Крумханзла госпіталізували після занять у спортзалі. Деякі ЗМІ, посилаючись на Telegram-канал депутата від «Слуги народу» Олександра Дубінського, повідомляли, що у голови правління нібито інфаркт. Пізніше в банку цю інформацію спростували. Правління Приватбанку тоді тимчасово очолила фінансовий директор Анна Самаріна.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини