Facebook Pixel

Суд закрив справу про трудові контракти членів наглядової ради Приватбанку

Члени наглядової ради Приватбанку. Фото: сайт фінустанови

Члени наглядової ради Приватбанку. Фото: сайт фінустанови

Печерський райсуд Києва закрив справу за позовом первинної профспілкової організації співробітників Приватбанку, яка стосується визнання недійсними трудових контрактів членів спостережної ради фінустанови.

Як зазначається в Єдиному держреєстрі судових рішень, за закриття цієї справи виступали Кабмін і безпосередньо члени наглядової ради Приватбанку.


Зараз головою наглядової ради Приватбанку є Шерон Іскі, яка раніше була радником Казначейства США та експертом-консультантом Міжнародного валютного фонду. Незалежними членами наглядової ради фінустанови є також Надір Шейх, Еран Кляйн, Себастьян Шенайх-Каролат, Ольга Томаш і Роман Сульжик.

Telegram Logo

Представником держави за квотою президента в наглядовій раді значиться Юлія Мецгер, за квотою Кабміну — Артем Шевальов, за квотою Верховної Ради — Сергій Алексєєнко.


Контекст. Профспілкова організація Приватбанку подала цей позов наприкінці листопада 2019 року. Підготовче судове засідання було призначено на 27 січня 2020 року. Позов також стосувався Міністерства фінансів, Кабінету Міністрів, Нацбанку і Генеральної прокуратури.

Крім цього, організація на початку 2020 року подала позови до Печерського райсуду та до Окружного адмінсуду Києва з метою припинення повноважень голови правління Приватбанку Петра Крумханзла.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини