Facebook Pixel

Чотири новації для учасників зернового ринку від «Укрзалізниці»

Чотири новації для учасників зернового ринку від «Укрзалізниці»

Чотири новації для учасників зернового ринку від «Укрзалізниці»

«Укрзалізниця» підготувала низку новацій для учасників зернового ринку України. Про це повідомив заступник директора Департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов, виступаючи на міжнародній конференції Grain Ukraine.

УЗ утворює іноземного перевізника, для чого відкриває закордонну філію, яка перевозитиме вантажі територіями іноземних держав. На сьогодні всі бюрократичні питання в Україні розв'язані й зараз укладаються угоди з польською стороною. Саме з Польщі почне роботу новий перевізник.

Quote«Спочатку це буде експедитор, який шукатиме вагони, перевізника. Другим етапом ми надамо рухомий склад і будемо оперувати як оператор рухомого складу. А потім, сподіваюся, у нас з’явиться й тяга на колію 1435 мм, і ми будемо у Європі вже як перевізник. Якщо, звісно, нам дозволять наші західні партнери», — зазначив Валерій Ткачов.

Друга новація — інтермодальний потяг. Він має сприяти розвитку контейнерних перевезень. Головна умова користування новою послугою – регулярність. Великий її плюс, на думку перевізника, це жорсткий графік, за яким зараз їздять тільки пасажирські потяги. Ціна має бути нижчою завдяки швидкому обігу рухомого складу.

Зараз в «Укрзалізниці» проводять тестування контрейлерних перевезень – на залізничних платформах перевозитимуть вантажівки без тягачів. У пункті призначення їх зустріне тягач і доправить до кінцевої точки.

Також «Укрзалізниця» планує серйозно взятися за експедиторські послуги. Її представники виїздитимуть на відвантаження, оформлятимуть документи тощо. Ці низькі за собівартістю послуги раніше проходили повз. Водночас цю послугу планується надавати за фіксованою ціною, визначеною в угоді на строк від одного до трьох місяців.

За словами Валерія Ткачова ці послуги будуть цікаві не тільки аграріям, а й виробникам будматеріалів чи представникам гірничовидобувної галузі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉