Facebook Pixel

Як «Укрзалізниця» планує розпізнавати стать пасажирів жіночих купе

Як Укрзалізниця планує розпізнавати стать пасажирів для жіночих вагонів. Та як це робили герої фільму Some like it hot («В джазі тільки дівчата»).

Як Укрзалізниця планує розпізнавати стать пасажирів для жіночих вагонів. Та як це робили герої фільму Some like it hot («В джазі тільки дівчата»).

«Укрзалізниця» вже шукає IT-рішення, щоб продавати квитки в майбутні жіночі купе тільки жінкам. У пресслужбі «Укрзалізниці» нам розповіли, про які рішення запровадження окремих купе для жінок йдеться.

Усе просто: потрібно додати нові функції в застосунок «Укрзалізниці», а також ввести верифікацію пасажирів за статевою ознакою.

Є варіант верифікації «чоловік або жінка» за ID майбутнього пасажира. Наприклад, так можна зареєструватися в «Дії» за банківською карткою.

Можливо, УЗ для цього спробує навіть інтегрувати застосунок «Укрзалізниця: квитки онлайн» із самим застосунком «Дія».

Коли нові функції з’являться в застосунку УЗ, нам не відповіли.

Чи буде майбутня послуга окупатися, в УЗ також не рахували. Попереднє пришестя жіночих купе у 2010 році доволі швидко стало історією, адже послуга не користувалася попитом.

Quote«З 2010 року минуло багато часу. Сьогодні нові реалії та новий запит від суспільства», – відповіли в компанії.

Перші жіночі купе з’являться на найдовших залізничних маршрутах. Такі тести необхідні, «щоб вивчити реальний попит на цю послугу», додали в пресслужбі.

Раніше питання жіночих купе постало на порядку денному у 2020-му. Тоді УЗ відповідала, що, по-перше, юридично не може відмовити продати чоловіку квиток у жіноче купе. А по-друге, під час продажу онлайн іноді складно зрозуміти, хто купує: є імена та прізвища, які складно ідентифікувати за статевою ознакою — це можуть бути іноземні, подвійні імена тощо.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉