Facebook Pixel

Великий набір. «Нова пошта» планує додатково найняти 2500 працівників

«Нова пошта» готується до високого сезону і додатково набирає 2500 співробітників на посади операторів відділень, кур'єрів і вантажників на сортувальні термінали.

Як повідомляє компанія, усім новим співробітникам буде запропоновано довгострокове співробітництво.

«Це не сезонна робота, усі співробітники будуть оформлені в штат і залишаться працювати з нами на постійній основі. Кожен працівник «Нової пошти» буде офіційно працевлаштований, матиме стабільну зарплату й безоплатну медичну страховку. Для співробітників сортувальних терміналів у нас передбачений трансфер, безоплатні обіди та проживання», — говорить Ніна Масюк, HRD «Нової пошти».

Telegram Logo

Більше про вакансії в «Новій пошті».

Високий сезон в Україні починається в жовтні й триває до Нового року. Цей період відрізняється великою кількістю придбань в інтернет-магазинах, зокрема й за кордоном. У цей період актуальними є акційні пропоцизії «чорної п'ятниці», закупівлі подарунків для близьких і рідних до новорічно-різдвяних свят.

За даними «Нової пошти», обсяги постачань зростають на 30 — 50%, як порівняти з літніми місяцями.

Група «Нова пошта» надає повний спектр логістичних послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема «Нова пошта», «Новапей» і «Нова пошта Глобал».

Коментарі

Всі новини