Facebook Pixel

Нова хвиля коронавірусу: коли COVID-19 накриє Україну та які області в зоні ризику

У найближчі два тижні в Україні спостерігатиметься нова хвиля заражень COVID-19. Як зазначається в прогнозі Київської школи економіки (KSE), найвищий ризик спалаху захворюваності на коронавірус у Дніпропетровській, Одеській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській і Хмельницькій областях. Вони складають половину випадків госпіталізації в країні, кількість яких зростає.

«Фактично всі регіони повільно зростають. Це означає, що спалах захворюваності в Україні може розпочатися впродовж найближчих двох тижнів», – прогнозує керівник Центру економіки охорони здоров’я KSE Юрій Ганиченко.

Середній рівень захворюваності впродовж минулих двох тижнів становить 20 осіб на 100 тис. населення. Водночас кількість госпіталізацій на тиждень зросла на 17%, що свідчить про тренд збільшення навантаження на систему охорони здоров’я.

Telegram Logo

Контекст. Усередині липня ВООЗ заявила про те, що світ перебуває на ранній стадії третьої хвилі коронавірусу. Окрім того, що штам «Дельта» став домінівним у світі, є проблеми з розподілом вакцин у різних частинах планети.

За прогнозами ВООЗ, нова хвиля коронавірусу може накрити Україну наприкінці серпня.

Минулої доби в Україні COVID-19 виявили в 1052 осіб, 532 — госпіталізували. Від інфекції померли 25 осіб, одужали — 542. Від початку вакцинації проти коронавірусу в Україні 2 215 230 осіб отримали дві дози вакцини. Загалом проведено 6 070 323 щеплення.

Нагадаємо, що українцям роблять щеплення такими вакцинами:

Коментарі

Всі новини