Facebook Pixel

Нова хвиля коронавірусу: ВООЗ оголосила про початок чергового спалаху COVID-19

Світ знаходиться на ранній стадії третьої хвилі коронавірусу. Штам «Дельта» розповсюдився вже у 111 країнах. Зокрема, існують й проблеми з розподілом вакцин у різних частинах планети.

Крім того, кількість нових випадків коронавірусу у світі зростає чотири тижні підряд. Про це розповів голова Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Гебреїсус.

Quote«Після десяти тижнів спаду кількість смертей знову зростає. Вірус продовжує розвиватися, що призводить до появи більшої кількості його трансмісивних варіантів», — зазначив Гербеїсус.

У ВООЗ очікують, що штам «Дельта» стане домінуючим типом коронавірусу. Крім того, попри роботу програми COVAX, її масштаби все ще надто малі, щоб забезпечити всі країни вакциною.

Telegram Logo

Також Гебреїсус закликав країни вакцинувати щонайменше 10% населення до вересня, а до кінця року рекомендується щепити 40% населення. До середини наступного року рівень вакцинації має досягти 70%.

Щоб вакцинувати таку кількість населення, потрібно 11 млрд доз вакцини проти коронавірусу.

Контекст. У червні 2021 року ВООЗ заявила, що штам «Дельта» виявився вдвічі заразнішим, ніж традиційний уханьський альфа-штам, із якого почалася пандемія.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини