«Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів для прикордонної служби України

Суднобудівний завод компанії «Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів за французьким контрактом для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Ще 20 законтрактованих кораблів буде побудовано у Франції на потужностях державної компанії OCEA, повідомляє «Український мілітарний портал».

«Наразі компанія OCEA зупинила свій вибір на суднобудівній компанії «Нібулон» з потужностями у Миколаєві», — підтвердив інформацію міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час години запитань до уряду.

Telegram Logo

«Нібулон» також готує до спуску на воду третє несамохідне судно-майданчик проєкту В1500.

Другий майданчик проєкту В1500 компанія спустила на воду в березні, а перший було спущено в грудні 2019 року. На будівництво одного несамохідного майданчика проєкту В1500 потрібно витратити близько 700 тонн прокату.

Наразі суднобудівний завод «Нібулон» працює над наступними замовленнями: портовий буксир проєкту Т410, несамохідні судна-майданчики проєкту В1500, несамохідне судно проєкту NBL-91 і буксир проєкту 121м.

Паралельно суднобудівний завод «Нібулон» проводить ремонтні роботи вантажного флоту компанії. На плановому обслуговуванні та модернізації знаходяться десять суден.

Контекст. Зараз «Нібулон» є найбільшим споживачем металопродукції суднового призначення. 2020 року компанія планує використовувати приблизно 6 тис. тонн металопродукції.

2019 року ССЗ «Нібулон» використав 6,44 тис. тонн металу. Зокрема для спорудження самохідного корабля класу «річка-море» Nibulon Max.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

ЄС затвердив нові правила для далекобійників: що зміниться для українців

В Євросоюзі схвалили масштабну реформу, спрямовану на зміну умов роботи далекобійників і компаній, що займаються автоперевезеннями. За допомогою нововведень у Брюсселі хочуть поліпшити умови роботи водіїв і усунути чинники, що негативно впливають на ринок вантажоперевезень, пише DW.

ОПЕК+ обговорить можливість збільшення видобутку нафти вже з серпня

Саудівська Аравія запропонувала зменшити обсяг скорочення видобутку нафти з 9,7 млн до 7,7 млн барелів на добу вже в серпні. Про це повідомили Bloomberg і The Wall Street Journal (WSJ) з посиланням на джерела.

«Нафтогаз» витратив 2 млн євро на ПЗ для управління персоналом

Компанія «Нафтогаз Цифрові технології» замовила компанії Cornerstone OnDemand International (Великобританія) програмне забезпечення для управління талантами вартістю, а 1,97 млн євро. Про це з посиланням на систему «Прозорро» повідомили «Наші гроші».