Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Нібулон» ввів в експлуатацію своє найбільше судно

Фото: Facebook/Олександр Глущенко

Фото: Facebook/Олександр Глущенко

Самохідне судно класу «ріка-море» Nibulon Max побудовано компанією «Нібулон» на власній верфі. Воно є не тільки найбільшим у флоті компанії, але і самим великим, побудованим за роки незалежності України. Про це повідомив ЦТС.

Судно побудоване за рік. Воно відноситься до категорії «самохідний перевантажувач» і призначене для перевезення зернових вантажів, а також виконання вантажно-розвантажувальних робіт на відкритому рейді. Обладнано двома кранами вантажопідйомністю по 45 тонн. Довжина судна — 140 метрів, ширина — 28 метрів. Місткість двох трюмів становить 13,6 тис. кубометрів або 10 тис. тонн.

У компанії говорять, що нове судно підвищить добову продуктивність та ефективність використання її вантажного флоту, виступаючи накопичувачем в період відсутності суден закордонного плавання.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Основний власник «Нібулона», четвертої за величиною аграрної компанії в Україні — Олексій Вадатурський.

Суднобудівельно-судноремонтний завод «Нібулон» (до 2012 року — суднобудівний завод «Лиман», до 2000 року — Чорноморський судномеханічний завод) спеціалізується на полнокомплектном будівництві суден і судноремонті. Є суднобудівної та судноремонтної базою агрохолдингу «Нібулон». У 2018 році підприємство побудувало вісім судів. У 2019 році планується побудувати стільки ж.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини