Facebook Pixel

Невідомі «майнили» криптовалюти на обладнанні судової системи України

Злочинці використали програму MinerGate для майнінга криптовалют на обладнанні судової адміністрації України та серверному обладнанні «Інформаційних судових систем».

Про це йдеться у матеріалах кримінального провадження Державного Бюро Розслідувань України, повідомляє видання 368.mediа.

На сайтах суду зникли новини за період з 6 по 27 грудня минулого року, перестав працювати сервіс електронної пошти в судовій адміністрації та установах системи правосуддя, також був відсутній доступ до ряду електронних послуг.

У зв’язку з цим опертивники Служби безпеки України провели перевірку комп’ютерів та серверів, під час якої було виявлено злоякісну програму. Правоохоронні органи встановили, що MinerGate була впроваджена ще на початку 2018 року, але не уточнюють, про яку саме криптовалюту йде мова. Також силовики знайшли технічний засіб, пристосований для прихованих аудіозаписів розмов.

Telegram Logo
  • Контекст

Криптовалюти знову стали приваблювати своєю вартістю. Так, 22 червня вартість біткоїну досягла максимальної за рік позначки — $11 119 за монету. З початку 2019 року криптовалюта подорожчала на 140%. Інші криптовалюти (зокрема, EOS, Ethereum, XRP і litecoin) теж зростали. Сукупна вартість усіх криптовалют сягла $330 млрд.

Коментарі

Всі новини