Facebook Pixel

НБУ скасував обмеження на продаж готівкової валюти для громадян та фінустанов

Національний банк України (НБУ) ухвалив рішення скасувати повністю обмеження на продаж готівкової валюти населенню для банків та небанківських фінансових установ. Це значить, що громадяни тепер мають розширені можливості отримувати та обмінювати готівку в іноземній валюті без попередніх обмежень, що раніше існували.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Це рішення спрямоване на мінімізацію різниці між готівковим та безготівковим курсами, сприяючи стабілізації курсових очікувань і підвищенню стійкості валютного ринку, за оцінками банку.

Експортно-кредитне агентство (ЕКА) отримало дозвіл переказувати кошти для відшкодування витрат за договорами страхування та перестрахування, укладеними з іноземними страховими компаніями, та для оплати витрат ЕКА, пов’язаних із здійсненням таких операцій.

Крім того, розширено перелік послуг, для оплати яких дозволено транскордонні перекази громадянам, включаючи учасників бойових дій, які потребують лікування за межами України.

Також дозволено оплату послуг, необхідних для навчання студентів за кордоном, забезпечуючи оплату проживання, віз, трансферів та медичного обслуговування.

Нововведення сприятиме подальшій інтеграції України в міжнародний фінансовий простір і забезпечить більше можливостей для громадян та бізнесу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉