Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло найбільшу китайську промислову групу, що займається дослідженнями, розробкою та виробництвом нафтового й газового обладнання Kerui Group до переліку міжнародних спонсорів війни. Про це повідомляє пресслужба НАЗК.
«Підставою для такого рішення стало те, що компанія не лише продовжила постачання своєї продукції в російську федерацію після повномасштабного вторгнення в Україну, а й посилила співпрацю з державою-агресором, зокрема, наростивши обсяги експорту у 2022 році майже у 8,5 раза», — йдеться в повідомленні.
Компанія Kerui займає лідерські позиції на глобальному ринку виробників нафтогазового обладнання. Виробничі бази компанії охоплюють загальну площу 2,4 млн кв. м, а продукція постачається на нафтові та газові родовища в понад 80 країн і регіонів світу. Клієнтами компанії є такі глобальні бренди, як-от Saudi Aramco, Shell та інші.
У росії Kerui працює з 1999 року, але значно нарощувати свою присутність почала саме у 2014 році, після введення перших заборон на постачання західного нафтогазового обладнання. У квітні 2015 року Kerui навіть повідомила про готовність почати постачання обладнання до анексованого Криму.
До російських клієнтів Kerui входять такі гіганти нафтогазової промисловості, як-от підсанкційні «Газпром» та «Лукойл». У червні 2016 року під час візиту президента рф володимира путіна до Китаю Kerui підписала меморандум про стратегічне співробітництво з компанією «Роснєфть».
Після 24 лютого 2022 року об’єм постачання Kerui у рф зріс у 8,5 раза й сягнув 5 500 тис. тонн продукції. У жовтні 2022 року офіційний представник Kerui у рф і ТОВ «Газпром бурение» підписали угоду про співпрацю та стратегічне партнерство.
Представники російської промисловості визнають важливу роль Kerui Group для російського нафтогазового сектору та відзначають вклад компанії в реалізацію процесу імпортозаміщення у рф.
Контекст. Внесення до переліку міжнародних спонсорів війни є потужним репутаційним інструментом. Усі включені до переліку компанії вносяться до бази даних World-Check, що здійснює облік осіб і організацій із підвищеним ризиком і використовується в усьому світі для виявлення та управління фінансовими, регуляторними та репутаційними ризиками. Отже, взаємодія з базою World-Check допомагає захищати міжнародний фінансовий сектор від спонсорів російської війни, співпраця з якими є небезпечною для соціально відповідального бізнесу.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Головна подія ресторанного бізнесу цієї весни – PRORESTO’25 в Одесі 28 квітня!