Facebook Pixel

Нафтогаз у Карпатах знайшов нові поклади газу

«Нафтогаз» у Карпатах під час розвідки знайшов поклади газу на глибині 1,6 км. Нова сведловина приносить 200 тис. куб. м газу на добу, що є найбільшим у регіоні.

Про це пише «Нафтогаз».

«Подія – не випадкова, а є результатом злагодженої роботи професіоналів, застосування сейсморозвідувальних 3D-досліджень та сучасних технологій буріння. Свердловина для буріння, до речі, була змонтована теж у рекордно стислі терміни. Робимо все можливе і неможливе для збільшення видобутку українського газу!» — пише пресслужба «Нафтогазу».

Нагадаємо, що Україна має можливість пройти опалювальний сезон 2023-2024 років виключно на природному газі українського видобутку. Про це Олексій Чернишов, голова правління НАК «Нафтогаз України», заявив під час Київського міжнародного економічного форуму, який відбувається 12 жовтня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉