Facebook Pixel

Україна вперше забезпечить опалювальний сезон за рахунок газу власного видобутку: Чернишов

Вперше за часів незалежності України опалювальний сезон пройде на українському газі.

Про це очільник НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов заявив в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Quote«Хочу нагадати, що ми збільшуємо газ власного видобутку, ці показники зростають. У 2023 році «Нафтогаз» зробив рекордну кількість нових свердловин, і ми продовжимо цей тренд наступного року. Цю зиму ми плануємо пройти за рахунок газу українського видобутку, і наші розрахунки підтверджують таку можливість», — розповів Олексій Чернишов.

Голова «Нафтогазу» також переконаний, що опалювальний сезон держава пройде без потрясінь не лише в питанні забезпечення газом, а й незмінності вартості блакитного палива для населення.

Quote«Ми абсолютно впевнено дивимось в зиму, яка очікується. Газу в нас достатньо, тарифи стабільні. Відтак прошу усіх споживачів забезпечувати енергоефективні заходи і поставитись відповідально до цього типу енергії. Бо це — український видобуток, наше з вами спільне досягнення», — закликав очільник «Нафтогазу».

Нагадаємо, що «Газмережі» групи «Нафтогаз» розпочали розподіл блакитного палива на території Київської, Житомирської та Львівської областей. Ліцензії АТ «Київоблгаз», АТ «Житомиргаз» і АТ «Львівгаз» РГК Дмитра Фірташа припинено.

Також «Нафтогаз» планує збільшувати видобуток на 1-3 млрд м3 щороку. У серпні АТ «Укргазвидобування» запустило ще дві високодебітні свердловини. Сумарно вони даватимуть понад 430 тис. куб. м природного газу на добу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉