Facebook Pixel

Після ефіру з Фаріон: Нацрада з питань телебачення почала перевірку 5 каналу Порошенка

16 листопада Національна рада з питань телебачення та радіомовлення призначила позапланову перевірку 5 каналу олігарха Петра Порошенка (юридична особа — ТОВ «ТРК НБМ»). Приводом стала скарга на ефір з екснардепкою Іриною Фаріон.

Про це повідомляє пресслужба Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

За словами члена Нацради Максима Онопрієнка, регулятор отримав скарги на ефір програми «Рандеву з Яніною Соколовою» 4 листопада, де гостею була колишня народна депутатка Ірина Фаріон.

Це стало приводом до проведення моніторингу. Його результати показали, що згадана програма має ознаки порушення закону «Про медіа», який забороняє поширення дискримінаційних висловлювань щодо національності, віку, статі та інших ознак.

Під час згаданого ефіру Фаріон заявила, що категорично не сприймає російськомовних військовослужбовців ЗСУ і не може назвати їх українцями.

Перевірка пройде з 7–15 грудня

Нагадаємо, що 15 листопада Служба безпеки України розпочала кримінальне провадження та вже призначила низку експертиз щодо висловлювань і публікацій колишньої народної депутатки Ірини Фаріон. Народна депутатка України 7-го скликання зазначила, що категорично не сприймає російськомовних військовослужбовців ЗСУ і не може назвати їх українцями.

Того ж дня Ірину Фаріон звільнили з посади викладачки кафедри української мови Національного університету «Львівська політехніка».


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉