Facebook Pixel

Нацполіція звільнила поліцейського, який зранку влаштував скандал у ресторані в Києві

Нацполіція звільнила поліцейського, який зранку влаштував скандал у ресторані в Києві

Нацполіція звільнила поліцейського, який зранку влаштував скандал у ресторані в Києві

Національна поліція України звільнила оперуповноваженого департаменту стратегічних розслідувань Нацполу, який зранку 21 квітня влаштував скандал у київському ресторані «Гудвайн». Про це повідомив блогер Ігор Лаченков.

Quote«На підставі інформації з допису та після спілкування з адміністрацією закладу й свідками, за погодженням з головою Нацполіції, керівництвом ДСР прийнято рішення про звільнення оперуповноваженого», – цитує офіційне повідомлення Лаченков.

Інцидент стався вранці 21 квітня 2024 року, написав Максим Шкіль, CEO холдингу MS Capital (вінницька група компаній Autostrada, підрядник відновлення Київського метрополітену і переможець багатьох дорожніх тендерів).

За словами Шкіля, о 9:30 він прийшов на сніданок в ресторан «Гудвайн» на Печерську і побачив, що за заброньованим столом сидять інші люди. Один з них нахамив працівницям ресторану, «резерв відкинув і сів за стіл». На спробу директора «Автостради» ввічливо вирішити ситуацію «він почав розповідати, що не встане, і окреслив перспективу, що зі мною буде»

Quote«Дівчина, яка сиділа з ним, каже: вы даже не представляете, кто мы…». Розмова закінчилась тим, що нам всім було змальовано наше майбутнє і пара з погрозами пішла», – описує ситуацію Максим Шкіль.

За даними Шкіля, скандал влаштував Віталій Манасян, працівник департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

Quote«Можу сказати одне – що це приклад ганьби високого звання «поліцейський», і таким працівникам не має бути місця в системі правопорядку», – підкреслив Шкіль.

За словами Максима Шкіля, Манасян має Ауді RS 6 на київських номерах. Автівка не внесена в його декларацію, одразу уточнили коментатори в ФБ.

Голова компанії Autostrada розповів про скандал з поліцейським у київському ресторані «Гудвайн»

Голова компанії Autostrada розповів про скандал з поліцейським у київському ресторані «Гудвайн»

Раніше Віталія Манасяна також пов’язували з незаконним вторгенням в приватний будинок на Київщині.

Персоною та автівкою співробітника ДСР Нацполу зацікавився також журналіст «Української правди» Михайло Ткач, відомий антикорупційними розслідуваннями.

За три години інцидент набув розголосу. Про звільнення Манасяна повідомили медіа, а згодом написав і сам Шкіль.

Раніше гучний скандал стався із заступником голови Нацполіції Дмитром Тишлеком через російський паспорт його дружини. Тишлек був змушений написати рапорт на звільнення.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉