Facebook Pixel

Нацбанк оскаржив рішення про заборону Катерині Рожковій бути заступником голови

Сьогодні регулятор подав до Баришівського районного суду Київської області клопотання про скасування заборони Катерині Рожковій брати участь у засіданнях Правління НБУ та виконувати обов’язки першого заступника голови Нацбанку. Суд має розглянути клопотання не пізніше, аніж протягом 5 днів від дня його надходження, повідомила прес-служба регулятора.

«Варто зауважити, що Катерина Рожкова бере участь в роботі та засіданнях Правління Національного банку, а також виконує повноваження першого заступника Голови Національного банку виключно як посадова особа, а не фізична особа-громадянин, що виключає навіть теоретичну можливість виконання встановлених судом заборон», – повідомив начальник управління претензійно-позовної роботи юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук.

Нацбанк вважає ухвалу суду грубим порушенням норм процесуального та матеріального права. Крім того, дотепер вона не була отримана Нацбанком в установленому законодавством порядку. Усе це дає підстави вважати рішення недійсним, пише прес-служба.

Telegram Logo

Національний банк наголошує, що жодних заборон Катерині Рожковій суд не встановив.

Контекст

11 червня джерело The Page в Кабміні повідомило, що Баришівський суд розглянув справу проти Катерини Рожкової за позовом Андрія Барташа. 13 червня НБУ підтвердив цю інформацію. У той же день Національна академія правових наук на прохання регулятора назвала ухвалу суду незаконною.

Коментарі

Всі новини