Facebook Pixel

НАБУ проводить обшуки в Укрзалізниці: подробиці

30 травня НАБУ провело обшуки в головному офісі Укрзалізниці. Слідчі дії були пов'язані зі зловживаннями на закупівлях.

Про це пише УП та прес-служба Укрзалізниці.

Чому проводились обшуки на Укрзалізниці

Укрзалізниця також підтвердила обшуки НАБУ. За словами УЗ, суд надав дозвіл правоохоронцям на обшук у рамках розслідування, пов'язаного з діяльністю філії «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця».

Держпідприємство надало правоохоронцям доступ до домашніх та робочих приміщень працівників товариства.

Quote«Вкотре наголошую, що серед моїх першочергових завдань на позиції керівника Укрзалізниці — подолання корупційних схем. Сьогодні особисто надав усі роз'яснення НАБУ, щодо можливих зловживань у закупівлях. Хоча перевірки закупівель проводяться за той період, коли вони не входили до зони моєї відповідальності. Ми відкриті до будь-яких перевірок, готові сприяти слідчим діям та підтримувати прозоре і неупереджене розслідування всіх можливих зловживань у компанії», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Як повідомлялося, минулого тижня НАБУ та САП затримали одного з заступників керівника закупівельного підрозділу Укрзалізниці та провели обшуки в компанії. Він підозрюється в отриманні неправомірної вигоди за сприяння в укладенні договорів з «потрібними постачальниками» для потреб залізниці. За свої «послуги» він отримав новий автомобіль Toyota Camry, придбаний в автосалоні за 1,55 млн грн. Інформацію про можливі зловживання з боку зазначеного посадовця до правоохоронців, у тому числі і НАБУ, Укрзалізниця передала ще у квітні 2023 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉