На «Південмаші» збудують 17 трамваїв для поставки в Румунію

«Татра-Юг» буде поставляти трамваї в Румунію. Фото: Československý Dopravák

«Татра-Юг» буде поставляти трамваї в Румунію. Фото: Československý Dopravák

Виробник трамвайних вагонів «Татра-Юг" (Одеса), що випускає їх на потужностях об'єднання "Південмаш" (Дніпро), переміг у тендері на поставку в м Крайова (Румунія) 17-ти 25-метрових трамвайних вагонів, повідомило видання Československý Dopravák.

Українська компанія запросила за один вагон 1,7 млн євро. Вага цінового критерію при визначенні переможця склала 80%.

Участь в тендері також брали турецькі компанії Durmazlar і Bozankay і польська Pesa.

Telegram Logo

Повідомлення про перемогу українського виробника з'явилося на офіційному порталі закупівель 29 липня, а переможець був визначений 24 липня. Тиждень був відведеній на оспорювання результату торгів.

Видання припустило, що в Крайова будуть поставлені низькопідлогові вагони нової моделі К1-Т306.

За інформацією «Татра-Юг», станом на кінець червня перший екземпляр нового вагона знаходився на фінальній стадії виробництва, презентація запланована на осінь.

106031534-1420590444791892-268394606767008315-o.jpg

Трамвай спроектований конструкторським бюро компанії і виготовлений відповідно до стандартів ЄС. Він складається з з'єднаних між собою секцій, які можуть бути додані за бажанням замовника.

Пасажирський салон і кабіна водія оснащені системами кондиціонування, в салоні є USB-порти і Wi-Fi.

Контекст. «Татра-Юг» — спільне українсько-чеське підприємство, створене на базі «Південмашу» спільно з підприємством «Татра» (Чехія) 27 років тому. Зараз виробляє трамвайні вагони по повному циклу (рівень локалізації — 95%).

У 2017 році компанія виграла тендер на поставку 15 зчленованих трамвайних вагонів в Олександрію (Єгипет). У 2018 році виграла тендер на поставку 10 трамваїв Києву, проте станом на липень минулого року місто купило лише один трамвай.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини